צרו קשר

שם *

דואר אלקטרוני*

טלפון

תוכן ההודעה

אודות

נעה3שמי נעה בר-אלי.

בגיל 20, כאשר עמדתי בפני ההחלטה מה ללמוד, היה לי ברור שאני רוצה לעבוד עם אנשים. בעקבות החלטה זו השלמתי את לימודי התואר הראשון במדעי ההתנהגות ועסקתי בתחום העבודה הסוציאלית, בבית ספר לחינוך מיוחד ועם נערות במצוקה.

 עם סיום התואר, המשכתי ללימודי התואר השני בפסיכולוגיה תעסוקתית באוניברסיטה העברית, ובהתאם השתלבתי בתחום היעוץ התעסוקתי שכלל בעיקר ייעוץ בבחירת מקצוע, פיתוח קריירה, מיון וגיוס עובדים.

לאחר כ- 11 שנים החלטתי לעשות הסבה מקצועית לתחום היעוץ הארגוני. התמקדתי בליווי, הכוונה והעצמה של עובדים ומנהלים. כמו כן אני בעלת ניסיון מצטבר של כ- 20 שנים בהם שימשתי בתפקידי משאבי אנוש מגוונים. תפקידים שבמסגרתם היתה לי האחריות הניהולית והמקצועית בתחומי משאבי האנוש והייעוץ האסטרטגי. במהלך השנים עבדתי בארגונים מובילים במשק מתחום התקשורת, עולם התרופות, שירותי הבריאות, הייטק וב – Start-up.

 מצוידת בניסיון עשיר ומגוון בתחום הייעוץ, בנייה, הובלה וניהול תהליכי משאבי-אנוש בארגונים ובליווי תהליכי פיתוח וצמיחה אישיים של עובדים ומנהלים בארגונים ואנשים פרטים, אני שואפת ליישם את הניסיון האישי והתעסוקתי ולשתף בו אחרים.

 במהלך השנים השלמתי גם לימודי אימון בביה"ס "Emotion" והיום אני מאמנת מוסמכת מטעם לשכת המאמנים בישראל.

 כיום אני בעלת עסק עצמאי בו אני משלבת את ניסיוני המגוון ורב הפנים והשכלתי באהבתי הגדולה לעבודה עם אנשים. נקודות המבט השונות שהקנו לי זויות ראיה מגוונות בתפקידים השונים, מאפשרים לי ליישם את התובנות הרבות שצברתי בעשיה הרבה. אני מלווה אנשים וארגונים לדייק, להגדיר ולהגשים את השלב הבא עבורם.

 לזהות ולחזק את החוזקות שלהם.

 לבנות הצלחות שמאפשרות הצלחות נוספות וליצור תוצאות משמעותיות.

כיועצת ומאמנת, אני קשובה ללקוח וחשה לעומק את המקום בו הוא נמצא. מתוך הבנה ועבודה משותפת, אנו מתווים דרכים מעשיות להתקדם ולהצליח כדי להגשים חלומות ולהשיג את השאיפות והרצונות שלנו.

 אני מאמינה ששינוי משמעותי בחיים אפשרי. הוא תלוי בנו ולא בסביבה. בתהליך עבודה משמעותי ומעורר השראה תוך ליווי מקצועי רגיש אך נוקב, ניתן יהיה לגלות את השלב הבא בחייך. נלמד להבין לפתח וליישם את היכולת להיות נוכח בהווה. להסתכל במראה ולדייק עם עצמנו. להכיר את החוזקות והמגבלות שלנו. בהתבוננות משותפת נוכל לראות כיצד אנו נוטים לעיתים ליפול לדפוסי התנהלות ישנים ולהיכנע להרגלים הישנים שלנו. נלמד להאמין ביכולותינו ולזהות את חוזקנו להגיב לנסיבות חיינו בדרך שנבחר, ולחולל תמורה אמיתית בתחומי חיינו.

 כפי שסוגיאל ריפונצ'ה היטיב לתאר בשירו "אוטוביוגרפיה בחמישה פרקים":

1) אני הולך ברחוב

 במדרכה יש בור עמוק;

 אני נופל לתוכו.

 אני אבוד…אני חסר ישע.

 אין זו אשמתי.

 לוקח לי נצח למצוא דרך החוצה.

 

2) אני הולך באותו רחוב.

 במדרכה יש בור עמוק;

 אני מעמיד פנים שאינני מבחין בו.

 אני נופל לתוכו שוב.

 אני לא יכול להאמין ששוב הגעתי לכאן.

 אבל אין זו אשמתי.

ושוב לוקח לי נצח לצאת.

 

 3) אני הולך באותו רחוב.

 במדרכה יש בור עמוק;

 אני רואה אותו.

 אני נופל לתוכו בכל זאת…כוחו של הרגל.

 עיני פקוחות;

 אני יודע היכן אני. זו אשמתי.

 אני יוצא מיד.

 

4) אני הולך באותו רחוב.

 במדרכה יש בור עמוק;

 אני עוקף אותו.

 

 5) אני הולך ברחוב אחר