צרו קשר

שם *

דואר אלקטרוני*

טלפון

תוכן ההודעה

אימון אישי

17585465_sאימון אישי

 החיים מזמנים לנו אין ספור התמודדויות.

 ההתמודדות עם אתגרי החיים לעיתים מעודדת תהליכי שינוי המובילים להתפתחות אישית, גדילה, מימוש אישי ולעיתים הנפש משדרת אותות מצוקה כמו שברון לב, מתח, שחיקה, פחדים, אובדן דרך ומשמעות, תחושות של חוסר אנרגיה וכוחות – סימפטומים המובילים אנשים לפנות לסיוע.

 אימון אישי הווייתי בשיטת סאטיה מביתEmotion

 אימון אישי נועד לאנשים המעוניינים להתפתח בחייהם האישיים או המקצועיים, הרוצים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולחוש תחושת סיפוק ומשמעות. האימון הסאטי הוא דרך לימוד של אנשים להיות ערים לעצמם וחופשיים בבחירותיהם. זוהי דרך המעוררת את האדם להכיר את עצמו לעצמו. להבין את מי שהוא, באמצעות עצירה, התבוננות פנימה בהלכי הרוח, ברגשות, במחשבות, בתפישות, בתחושות ובנשימה.

 דרך שמובילה אותנו לקראת השלב הבא בחיינו.

רובינו עסוקים בלשפר את חיינו בדרכים חיצוניות. להשקיע עבודה קשה סיזיפית ואין סופית בפעילויות כמו: שיפור תנאי חיינו על-ידי פרנסה גדולה יותר, מגורים נאים יותר, לימודים, יצירת זוגיות ועוד. תחומי חיים אלו חשובים ומוערכים, אולם הניסיון האינסופי לשנות את מציאות חיינו דרך תחומי חיינו החיצוניים היא סיזיפית ולא פעם אנו נשארים עם התחושה שאינה מתגמלת.

 העבודה בתהליך אימון אישי סאטי מסייעת להיווכח, לדייק, להיות ישרים עם עצמנו וללמוד מה מגביל אותנו בחיינו. היכרות זו עם מגבלותינו תסייע לנו לחולל את המציאות אותה אנו מאחלים לעצמנו. תשומת לב עמוקה לרבדים המשמעותיים בחיינו כמו נשימות, תחושות, רגשות ותפיסות חיינו יובילו אותנו להיות ערים ומדויקים עם עצמנו.

 תהליך אימון אישי מאפשר לבנות מרחב של התבוננות ולמידה משותפת, לזהות דרכי התנהלות ותפיסות מעכבות המשחזרות דפוסים שאינם מקדמים עוד את האדם ולייצר תוצאות יוצאות דופן עבור המתאמן בתפיסה שלו את עצמו, בחוויית החיים שלו, בחופש ובשביעות הרצון שלו מהאופן בו מתנהלים חייו ויחסיו עם האחרים.

 תהליך העבודה בינינו הוא אישי, מאתגר ונוקב. נתחיל בשיחה שתבהיר את השיטה, הדרך והעקרונות כך שיענו על כל השאלות שלך.

 אם תבחר להמשיך בתהליך אימון אישי, נקבע שיחת הכרות בת כשעתיים. לאחר שיחה זו אבקש ממך להכין את מפת חייך. נקבע יום ושעה (60 דקות) פעם בשבוע ונעבוד על :

 * המקומות אשר לא עובדים בחייך, החלומות שלך ושאיפותיך.

 * נתבונן יחד על דרך ההתנהלות שלך בתחומי חייך והיחסים שלך עם עצמך , הסביבה, כסף, קרירה וזוגיות .

 * נזהה יחד את דרכי ההתנהלות ותפיסות מעכבות המשחזרות דפוסים אלו, ובמקביל נבחן יחד תפיסות ומיומניות חדשות העשויות לקדם יצירת מציאות חדשה.

 * נלמד איך אתה בוחר, מה הדרך בה אתה מקבל החלטות, מה חשוב לך בחייך והאם אתה באמת בדרך לשם.

 הינך יכול לסמוך עלי שאהיה ישירה, נוקבת, חומלת, ובעיקר תורמת לך ולחייך.